Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecenben melyik gimibe menjek?

Debrecenben melyik gimibe menjek?

Figyelt kérdés
4-5 tanuló vagyok, inkább a humán tagozat érdekelne, azt hogy mi akarok lenni még nem igazán tudom biztosan, de vannak elképzeléseim. Debrecenben keresek gimit.

2013. dec. 7. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
csokonai, medgyessy, ady. úgy is attól függ hogy hova mész hogy milyen felvételit írsz... én bethlenes voltam úgy hogy inkább humán beállítottságú voltam és nem bántam meg hogy oda mentem. utána egyetemre is közgáz irányba mentem tovább és nagy hasznát vettem a bethlenben tanultaknak.
2013. dec. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dóczy
2013. dec. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a Fazekast ajánlom nem könnyű de nagyon megéri viszont a TÁG is jó iskola esetleg a Kossuth. Szerintem ez a TOP 3 Debrecenben.
2013. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Végülis hova mentél?
2014. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!