Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha divattervezo leszek? Tobbi...

Ha divattervezo leszek? Tobbi lentebb

Figyelt kérdés

Sziasztok!

S.O.S

8.os vagyok es divattervezo szeretnek lenni.

Ahoz szakkozepbe kell menni? Ha igen tudnatok mondani Budapesten egy ilyen koleszos sulit?

És megis milyen tantargyak kellenek?(jo tanulo vagyok 4-5)

Meg a szakkozep 4ev?

Es ha mondjuk kijarrtam akkkor Egyetem/Fősuli?

Elore is koszonom a valaszokat.

14L



2013. dec. 8. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem így megy. Persze, jó, hogyha van valami textiltervezői (magyarán varrónő) szakközépbe mész, de aztán felvételizned kell a MOME-ra textiltervező szakra (ami 3 fordulós és nagyon kevés embert vesznek fel). Aztán pedig minden alázattal és erőbedobással dolgozni, gyakorlaton részt venni és iszonyatosan kreatívnak lenni, mert a magyar divatipar nem éppen jövedelmező.
2013. dec. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Moncsii. válasza:
Szijaa :)) hat figyu..ez nem igy megy , hanem majd szakközép után lehet ilyen szakmát választani:DD
2013. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!