Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha két félév után otthagyom a...

Ha két félév után otthagyom a főiskolát, akkor ki kell fizetnem az eddig eltöltött képzési idő felét, vagy választhatom azt is, hogy egyből elmegyek itthon dolgozni, hogy ne kelljen fizetnem?

Figyelt kérdés
Van ilyenre lehetőségem?
2013. dec. 8. 19:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Eléggé össze vagyok zavarodva, olvasok már mindenfélét, de állítólag nem kötelező fizetnem amennyiben minél hamarabb elmegyek dolgozni itthon, ez igaz? Vagy csak az első félév abbahagyása után nem kell fizetni, vagy 2 félévre vonatkozik?
2013. dec. 8. 19:38
 2/2 anonim válasza:
Kedves Kérdező, kérlek, ha megtudtál valamit azóta a témával kapcsolatban, oszd meg velem, mert én is hasonló cipőben járok, és szintén tanácstalan vagyok. :) Köszönöm!
2015. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!