Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akit felvettek egyetemre, de...

Akit felvettek egyetemre, de az első félév után rájött, hogy ez neki nemigen megy, mit csinált utána?

Figyelt kérdés

Az igazat megvallva nem öltem bele túl sok energiát ebben a félévben a tanulásba, de Isten bocsássa meg, valamiért hidegen is hagyott, hogy melyik tárgyam hogy sikerül, mert időközben rájöttem, hogy túl sok energiát venne el az életemből, ha ezt a szakot a BME-n én elakarnám végezni.

Valaki nem járt hasonló cipőben?

Mit gondoltok, felsőfokú OKJ-s képesítéssel sincs lehetőség egy középkategóriás állást találni?

Én nem akarok gazdag lenni, egyszerűen csak átlagos fizetést szeretnék átlagos munkaidőben egy olyan területen, ami talán érdekelne is-

Diploma nélkül ebben az országban tányleg nincs jövő?



2013. dec. 9. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj át az Óbudai Egyetemre, az sokkal emberibb.
2013. dec. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valóban emberibbek "vagyunk", és magasabbak az ösztöndíjak is. Milyen szakon vagy?
2013. dec. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De milyen szakon vagy?

Két félévet azért fejezz be, hogy legyen lehetőséged

átmenni máshova

(különben teljesen újra kéne felvételizni)

2013. dec. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
No pain no gain. Ha akarsz valamit az élettől küzdeni kell, minden kezdet nehéz azt szokták mondani.Kicsit feszítsz meg magad és keményen, menni fog.
2013. dec. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Közlekes vagyok (KJK mostmár, nem KSK)

2013. dec. 10. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!