Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jajj mi lesz velem januárban?

Jajj mi lesz velem januárban?

Figyelt kérdés

Most vagyok nyolcadikos, és nagyon félek a felvételitől... Már írtam próbafelvételiket, az utolsó matek 50/28 lett. :( Az nem túl jó, ugye? Amúgy matekból félévkor meglesz az ötös, 2 négyesem van, 3 ötösöm, és még írunk egy témazárót.

A magyarral nincs gondom. Mindenből ötös-négyes vagyok, inkább ötös. Ha még gyakorlok, a matek lehet jobb is?



2013. dec. 11. 19:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha sokat gyakorolsz akkor igen, de amikor én gyakoroltam akkor nekem is sikerült még 22 pontosra is az 50ből, de amikor már élesben írtam, csak pár pontot vesztettem :) mondjuk ez sokban függ attól hogy milyen a logikád
2013. dec. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem szervez valamelyik gimi felkészítőt rá? Ha nem találsz ilyet, próbálj meg gyakorolni otthon. Én felvételi előtt jártam az egyik gimnázium ingyenes felkészítőjére, és maxos matekot írtam. Mondjuk ez nem csak azon múlott, előtte és most is elég aktívan versenyzek.


Csak annyit tudok tanácsolni hogy gyakorolj minél többet, hidd el sokkal gördülékenyebben fogod majd megoldani a feladatokat.

2013. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

50/28 az több mint zseniális.

A 28/50 már tényleg nem olyan szuper, de még gyakorolhatsz addig, és azért másoknak se mindig olyan jó, nem csak ötös matekosokat vesznek fel.

2013. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az a legfontosabb, hogy ne parázz rá. Akkor menni fog :)

Ha valami folytán mégse sikerülne úgy ahogy szeretnéd, még mindig nem dőlt össze a világ. Nekem 21(!!!) pontos lett még a matekom, amikor én felvételiztem, viszont a magyarom maximális és végül csak felvettek.

2013. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Gyakorolj sokat, az összes felvételit.
2013. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Amúgy járok előkészítőre, de nem sokat ér, mert csak a tanár beszél. :P És bocsi a félreírásért :D 28/50
2013. dec. 13. 12:31
 7/16 anonim ***** válasza:
nekem 32 pontos lett a matekom, magyarom 35, ez tavaly volt, de még így is sikerült bekerülnöm az egyik legjobb kéttanba :) ne görcsölj rá, hidd el, menni fog, és vigyél magaddal egy csokit :)) hova felvételizel?
2013. dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A Karinthyba szeretnék, de nem a kéttanosra, csak az emelt angolra :) Másodiknak Kisképző
2013. dec. 14. 17:58
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia.Én tavaly írtam a központit,hát nem lett valami túl fényes:matekom 30,magyarom 33 pontos lett,pedig otthon 35 pontos felettieket írtam.Viszont szerencsére 49 pontot vittem és egy maxos szóbelivel felvettek egy vidéki város egyik legjobb gimijébe.
2013. dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Sok sikert a felvételihez!Ne görcsölj rá!Jövőre,ha visszanézel már csak nevetni fogsz az egészen.

(előző válaszoló voltam.)

2013. dec. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!