Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanácsot szeretnék kérni,...

Tanácsot szeretnék kérni, szeretnék jelentkezni egészségügyi OKJ-ra és nem tudom melyik érné meg a legjobban?

Figyelt kérdés
Nem csak anyagi vonzatokban,elhelyezkedés,előrelépés stb. Óriási dilemmában vagyok,várom olyanok jelentkezését,aki az alábbi 3 képzés valamelyikét elvégezték : fogászati asszisztens, egészségügyi asszisztens, gyógyszertári asszisztens. Előre is köszönöm az építő hozzászólásokat!

2013. dec. 15. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem végeztem és nem is fogom, de szerintem, a közepső a legcélszerűbb, mivel a másik kettőben lehetetlen az elhelyezkedés.
2013. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tapasztalatom szerint feleslegesen kidobott pénz. SAJNOS! :(
2013. dec. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. Miért kidobott pénz? Minden OKJ-s szakma vagy csak az egészségügyiek?
2013. dec. 16. 20:49
 4/5 A kérdező kommentje:
Épp néztem az álláslehetőségeket és az eü-s és fogászati asszisztens álláshirdetőből elég sok van,tehát azért van kereslet bár kereső is... Épp nézem sok helyen nyelvtudás szükséges,nekem van 2 középfokú nyelvvizsgám (angol+ német) és ECDL vizsgám is. Szerintetek ez a későbbiekben előnyt jelenthet?
2013. dec. 17. 13:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van 1 középfokú nyelvvizsgám, de senkit nem érdekelt. Ha felsőfokú lenne, akkor sem.

Max. a némettel tudsz valamit kezdeni, de csak a nyugati (Sopron és környéke) régiókban.

Az új törvény szerint állítólag 2 év letöltött patikai gyakszit kell felmutatnod, hogy egyátalán elkezdhesd a szakasszisztensit. Régen nagyon kelendőek voltak ezek a szakmák, mára már annyi asszisztens és szakasszisztens van, hogy Dunát lehet velük rekeszteni.

Kb. 30 patikában érdeklődtem, mint asszisztens, senkit nem érdekelt. Ezért neki se láttam a szakasszisztensinek, és akkor még ez a kötelező 2 év nem élt.

2013. dec. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!