Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire jó szakközép suli a...

Mennyire jó szakközép suli a Petrik Lajos Budapesten? És hány pontot kell körölbelűl írnom, hogy be tudjak jutni? És hanyas átlagom legyen? (Vegyészre v. kéttannyelvű vegyészre)

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 19:57
 1/5 intrepid ***** válasza:
A legjobb vegyipari szakközép, talán az országban is. Akik ott végeztek, 2 évig az egyetemen a lábukat lógatják.
2013. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyész része az jó, tehát érdemes oda menni, az informatikát inkább hagyjuk xD A pontot nem tudom, de megpróbálhatod a Than Károlyt, én oda jártam és ha azt elvégzed, akkor érettségi után 1 év alatt elvégezheted a vegyészt a Petrikben.
2013. dec. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pontszámok évente változnak. Nekem nagyon magas volt a a központim, viszont az átlagom csak négyes, de a szóbelim is jó, így sikerült. Viszont az osztály nagy része kitűnővel vagy min. 4,5-el jött. Igaz, náluk a központi nem lett olyan jó. Hajrá, mert jó suli!
2014. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is oda szeretnék majd felvéteizni, a vélemények szerint amiket tuodk, elég jó sulinak tűnik. Szerintem budapedten ez a legjobb szakköpiskola. Ha jól tudom 3 szak van ott: 1. Vegyész/ vagy kêttannyelvű vegyész

2. Informatika

3. Környezetvédelem és vízgazdálkodás.

( Engem egyébként az utóbbi érdekelne.) Szóval szerintem jó suli, de ha esetleg még többet szeretnél megtudni, akkor írd be a You Tube- ba a következőt: Petrik Lajos Szakközépiskola, és kiad majd egy olyat, hogy 2011-es nyílt nap. (Szerintem ha van kedved, nézd majd meg.) Remélem segítettem. Ha kérdésed van, csak nyugodtan írj!!!!!!^^

2016. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is oda szeretnék járni, ránézésre jó sulinak tűnik. Szerintetek ha az infó szakra megyek, onnan lehet tovább menni informatika szakos tanárnak?😀
2016. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!