Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi, fősulis kolisok!...

Egyetemi, fősulis kolisok! Hogyan működik a kollégium kifizetése és ti mennyit fizetnek?

Figyelt kérdés

Ha jövőre felvennének egyetemre, akkor kollégiumba kellene mennem. Leginkább az érdekelne, hogy ti mennyit fizettek és milyen időszakonként? Havonta? Félévente?

Előre is köszi a segítséget.



2013. dec. 18. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt a Pannon Egyetemen havi 10500 forinttól 15000 forintig terjed, de a 15 ezres az már konkrétan szállodai minőség (Hotel Magister), szóval nem egy rossz ár. Ami itt még jó, hogy majdnem mindenki kollégista, aki egyetemre jár. Pesti barátaimtól tudom, hogy ott igen nehéz kolit találni (főleg elsősként), és drágábbak, romosabbak is. Szóval nagyon egyeteme válogatja.
2013. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor havonta kell fizetni? Vagy előre le kell tenni egy félévre valót?
2013. dec. 18. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy, hogy szemeszter eleje fele kiírják az öt hónapra neptunba a díjakat és ott kell befizetni. Ezt teheted egyszerre is és havi szinten is ( meg van adva, hogy meddig kell befizetni az a hónapit) Én 17ezret fizetek havonta. Ez gondolom máshol eltérhet, ha megmondod hova fogsz menni talán olyanok írnak akik oda járnak...
2014. jan. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez melyik egyetem?
2014. jan. 9. 23:41
 5/5 anonim ***** válasza:
szie
2014. jan. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!