Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik OKJ-s iskolában a...

Melyik OKJ-s iskolában a legjobb az egészségügyi asszisztens képzés?

Figyelt kérdés
Számalk-META-ról vélemények?

2013. dec. 18. 18:36
 1/4 anonim válasza:
Metás vagyok, mentőápolónak tanulok, eddig egész korrekt. Ha szeretnél tanulni, akkor tudsz tanulni. Általában kedvesek, de ha nem készültem fel, ugyanúgy letolnak itt is, mint az iskolában. Azt mondták van egy színvonal, amiből nem akarnak engedni.
2014. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ott tudtommal különféle ápolói képzések vannak, pl. gyermekápoló, mentőápoló, de jókat hallottam a suliról. Nővérem jár a suliba, és úgy tudom, hogy a tanárok elég jók, meg jó a gyakorlati termük is, segítőkészek. Lehet, hogy én is beiratkozom hozzájuk, bár engem nem az egészségügyi irány érdekel.
2014. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nappali v. esti ?
2016. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmelweis
2018. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!