Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az érettségire mikor és hol...

Az érettségire mikor és hol kell beadni a jelentkezést?

Figyelt kérdés
Újra szeretnék érettségizni, már nem járok középiskolába, ja és a májusira szeretnék jelentkezni
2013. dec. 18. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy bemész a volt sulidba és ott vagy kormányhivatalban.
2013. dec. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Február 15 ig

én is január végén megyek jelentkezni

2013. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne felejts el pénzt vinni magaddal-

(Ha középszintűre mész, akkor egy tantárgy kerül

tizenötezerbe; ha emeltre jelentkezel, akkor

huszonötezer Ft)

2013. dec. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
25 ezer, eléggé bika
2013. dec. 19. 13:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Január közepétől lehet a május-júniusi időszakra jelentkezni, febr. 15-ig. Vagy bemész egy gimibe (esetleg a volt sulidba) és közlöd, hogy ott érettségiznél (nem kötelezőek ott fogadni) vagy postai úton jelentkezel az OH-nál és ők megmondják, hogy melyik suliba mehetsz. OH honlapjáról is le lehet majd tölteni a jel.lapot vagy bemész az OH-hoz és kérsz jel.lapot, kitöltöd és postán elküldöd nekik + kifizeted a vizsgadíjat (Vagy ha a gimi fogad téged, akkor a gimin keresztül jelentkezel.) De csak január közepétől lehet, én hülyére kerestem dec. 16-án a jel.lapot...
2013. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!