Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kisképzősök! Tudnátok segíteni?

Kisképzősök! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet hogy csak én nem értem ezeket de jobb ha megkérdezem.

Igaz hogy én csak jövőre írom meg a központit de már gondolkozok rajta.


1. 3,5-ös átlaggal vesznek már fel oda embereket?

2. Amikor majd ott kell rajzolni akkor ők biztosítják a rajzeszközöket vagy nekem kell? És ha biztosítják akkor attól függetlenül vihetem a saját dolgaimat?

3. Az nagy baj ha csak jövőre kezdem el az előkészítőt?

4.Tudnátok nekem valamit mondani a suli hangulatáról,diákjairól?

5.Mennyire jó választás a kisképző?

6.A suli szakkörön és az otthoni rengeteg gyakorláson kívül meg ha nyártól magántanárhoz járok, ezeken felül tudtok még ajánlani valamit?:)


Bocsánat az időrablásért:)Kellemes ünnepeket nektek!



2013. dec. 25. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy én nem vagyok Kisképzős,csak előkészítőre jártam, de tudok néhány kérdésre válaszolni.


2. Nem fogják biztosítani a rajzeszközöket, neked kell vinni mindent.


3. Nem nagy baj, én is csak 8.-ban kezdtem el, viszont jobb lett volna előbb... De te tudod, hogy kb milyen szinten vagy, és talán az is elég, ha otthon (sokat) rajzolgatsz. Főleg a portrét, csendéletet, stb... de azt hiszem ezt tudod. :)

4.Én igaz, hogy csak kívülállóként szemléltem meg a suli hangulatát, de rögtön magával ragadott.

6. Szerintem ez teljesen elég.:)

2013. dec. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Én a Kisképzőbe járok.

1. A felvételin csak a rajzokat nézik, és úgy döntik el, hogy felvesznek-e. Kapsz ilyen sorszámot amit rá kell ragasztani az ott készített rajzokra. És 3 otthon készített rajzot is be kell adni, arra is ugyanazt a sorszámot kell ráragasztani (de ezt majd ott úgy is elmondják). Tehát így azt sem tudják, hogy ki a rajz készítője, valamint azt sem, hogy milyen a tanulmányi átlaga...

2. Nem biztosítják a rajzfelszerelést! Magadnak kell! Bár ha mondjuk nincs vizes edényed festéshez, vagy lapod, esetleg táblád, azt lehet, hogy adnak, de ebben nem vagyok biztos. Inkább készülj úgy, hogy nem adnak!

3. Hányadikos vagy? Én két évet jártam előkészítőre, 7.-ben és 8.-ban. Szerintem azért nagyon hasznos, legalább meglátod milyenek a tanárok, a diákok és az iskola hangulata stb. Ha viszont nem jársz be, legalább otthon rajzolj sokat!;)

4. Én amióta oda járok előkészítőre, nagyon megszerettem. A tanárok kedvesek, elég jól tanítanak. Kb. minden diáknak más a stílusa, ettől olyan különleges ez az iskola. Maga az épület is gyönyörű, kívül-belül (most volt felújítva). A hangulata is nagyon jó:) Többet nem tudok mondani róla, gyere el, és nézd meg! Majd meglátod.

5. NAGYON JÓ VÁLASZTÁS A KISKÉPZŐ!Bár attól függ, kinek...

6. Ez pont elég amit csinálsz. Én otthon nagyon sokat gyakoroltam (apukám rajztanár, ő segített)+ jártam a suliba előkészítőre is. És felvettek. Mondjuk elég nagy munka volt benne....

Sok sikert neked!

2013. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.:))


Most 3,1 az átlagom azért aggódok ennyire, hogy egyáltalán ha a jegyeket néznénk felvennének-e.


Most vagyok 7.-es és nemrég találtam rá a sulira aminek szinte már a honlapja egyből magával ragadott. Jövőre megyek oda iskolát látogatni, és akkor az előkészítőt és jövőre kezdeném el :))


Addig meg nagyon-nagyon sokat rajzolok és próbálok minnél jobban felkészülni:) Egy próbát végülis megér.:)

2013. dec. 28. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha most 3,1 az átlagod, jövő évig még simán kijavíthatod.

Én már végeztem a Kisképzőben, de azt biztosan állíthatom, hogy az ottani közismereten rengetegen elhasalnak. Van olyan osztály, harmincvalahányan indultak, buktak hozzájuk de még így is valami 20an érettségiztek csak. Szóval ne gondold azt, hogy rajzi suli, és majd könnyű lesz :) Én gimibe is jártam, nagy különbség nem volt a követelmények terén.

Amúgy meg én is csak azt tudom mondani, hogy nagyon nagyon jó suli, megéri odajárni :)

2013. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!