Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ismertek Magyarországon olyan...

Ismertek Magyarországon olyan iskolát ahol?

Figyelt kérdés

Olyan iskolát ahol vannak kis szekrények amibe a tanulók beletehetik a könyveket, egyéb dolgokat. Mint az amerikai sulikban. Ha ismertek ilyen gimnáziumot, szakiskolát vagy szakközépet akkor irjátok meg hogy melyik suliba ha esetleg tudjátok a nevét, illetve a váris ahol található.

Elöre is köszi! :) bocsi a hibákért, siettem :/


2014. jan. 1. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
2014. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen minden suliban van
2014. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es! A legtöbb suliban nincs. ÉN nem arrol beszélek hogy a szekrénybe beteszi mindenki a kabàtjàt, hanem egy külön, zàras szekrény :))

Køszi a vàlaszokat.

2014. jan. 1. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég sok ilyen iskola van.

De azt ugye nem gondolod komolyan, hogy ennek alapján fogsz iskolát választani? Ez kábé olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy melyik iskola menzáján van kevésszer tökfőzelék. Egyformán irreleváns mindkét információ.

2014. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
PTE ÁOK
2014. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lovassy Veszprém
2017. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!