Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az éven felvételizek. Mit...

Az éven felvételizek. Mit nézzek át? Tanuljak rá? Mennyi az a pontszám amennyivel Besibe (kisvárda) felvesznek?

Figyelt kérdés
Nemsokára felvételi és nagyon izgulok.Járok előkszitőkre általában magyar matek 35-35 pont körülli.1.-től kitűnő voltam.Nagyon izgulok és félek már most. Mit csináljak?

2014. jan. 2. 15:08
 1/5 anonim válasza:
Felesleges izgulnod mert ha arra koncentrálsz elszúrhatod a felvételit. Én sajnos bele estem ebbe a hibába, hogy előkészítőn minden ment aztán felvételin meg semmi nem jutott eszembe. Ne görcsölj rá. Érezd úgy, hogy ez csak egy sima dolgozat...nincs tétje a dolognak! Nekem ez a végén segített :)
2014. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben:) köszönöm!!:) és neked hogy sikerült?
2014. jan. 2. 19:28
 3/5 anonim válasza:
Szia! Én is idén felvételizek és amióta megtudtam, hogy január 18.-án lesz a felvételi azóta utálom a 18-as számot... Na és már én is nagyon izgulok, ráadásul én szar is vagyok a matematikában, például a tavalyi felvételit megirtam most, itthon és 30 pontom lett csak belőle, ami elkeserit mivel elég maximalista vagyok és az Eötvösbe szeretnék bekerülni.Én csupán a múlt évi felvételiket irogatom otthon és azzal tanulok rá, mással nem is tudok, mivel külföldi vagyok és nem tudom ti mit vesztek Magyarországon át. Remélem segitettem, és ne izgulj! (Félek én is el fogom szúrni, mert rohadtul tudok ám izgulni)
2014. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mivel nagyon izgultam eléggé elszúrtam! :/

Szóval ne ess bele abba a hibába amibe én! :)

Sok sikert! :)

2014. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:) 2.válaszolonak pedig akkor sok sikert!:)

Megprobálok ugy gondolni rá,és majd ugy hozzákezdeni mintha egy sima dolgozat lenne.

2014. jan. 3. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!