Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges az iskolaváltás?

Lehetséges az iskolaváltás?

Figyelt kérdés
9.es tanuló vagyok a Leövey Klára gimiben, félreértés ne essék az iskola jó a hangulat is csak a tanárok....nos néhányat tenyleg megvizsgáltatnék egy pszihologussal. Általánosban szín 5ös tanuló voltam most meg néhàny tantárgyból kűzdök es nem azért mert hülye vagyok hanem mert nem tudom mit kéne megtanulom és nem csak én vagyok így vele. Erősebb iskolába szeretnék átmenni. Ez lehetséges? Esetleg van olyan iskola ahol jó a közösség, tanítani is tudnak és ahova a jelenlegi osztályzataimmal átvesznek? Kérlek segítsetek!!
2014. jan. 2. 18:45
 1/1 A kérdező kommentje:
Egyébként végül ott maradtam és most ballagtam el. Megszoksz vagy megszökszből az első lett. A helyzet nem javult de megszabadultam tőlük végre. Gyűlöltem azt az iskolát
2017. jún. 16. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!