Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolában ha késésekből...

Középiskolában ha késésekből kigyűlik egy óra az már hiányzásnak számít? Többi lent

Figyelt kérdés
Mert én úgy hallottam, hogy elvileg nem. Ugye 10 óra hiányzás után megvonhatnak családi támogatást. De a késés beleszámít ebbe a hiányzásba, ha ősszegyűlik 1 óra? Kérem csak az válaszoljon aki tudja és nem csak tippelget.

2014. jan. 3. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt tudom ami nálunk volt: 3 bejegyzett késés bármilyen tanóráról a naplóba, az 1 óra igazolatlant jelent, ami természetesen beleszámít a mulasztott órák számába.
2014. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, rosszul hallottad. A késésekből is összejöhet, h felírták, hány percet késtél. Úgyhogy jobb lesz bejárni, időben.
2014. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. jan. 4. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!