Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 8. -os vagyok és a Nyíregyházi...

Bán Dáriusz kérdése:

8. -os vagyok és a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnáziumba szeretnék bejutni. Még nem írtam meg a központit de mennyi az alsó ponthatár amennyivel felvesznek? és mennyi az amivel biztos felvesznek? Bárki aki tud segíteni ezzel kapcsolatban írjon.

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azt nem tudom h mennyi az alsó ponthatár, de már 165-168 ponttal bekerülhetsz
2014. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi.az menni fog.a vitt pontszámom az 93-96 pont körül lesz.és elég felkészült vagyok a központira.tanárokhoz járok.szóval egy minimum 70 pont összejön az biztos.ja igen és hogy én kedő olaszra szeetnék menni.ha arról valaki tud modnani véleményt azt is ide írhatja
2014. jan. 5. 11:14
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

9.es vagyok 95 pontot vittem és 62 pontot irtam és felvettek olaszra 13.helyre :) szerintem kell 60-70 felvételit irnod hogy bekerülj

2014. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
rendben, köszi.így kcisit megnydogtam.szerintem ennyi pont sikerülni fog.mégegyszer köszi a pontos infókat.már csak egyre ennék kíváncsi.a tanulás nagyon nehéz ott ahgy mondják ?kiváncsi vagyok ott tanulók véleményére.
2014. jan. 6. 18:03
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen , többet kell tanulni mint egy átlagos Gimibe de , továbbtanulásnál látszani is fog. Most mondok egy nagyon jó példát.

2 unokatesóm van akik tavaly érettségiztek.

Az egyik Kölcseys volt a másik Vasváris.

A vasváris unokatesóm okosabb volt általánosba , de a Kölcsey annyival erősebb ,hogy 20 ponttal többet irt mint a Vasváris unokatesóm.

2014. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.és közi a jó példát :) .Akkor a lényeg hogy a kölcsey erős gimnázium és nem hajtja a diákokat hanem felkészítí őket jól.mégegyszer köszi
2014. jan. 7. 17:35
 7/13 anonim ***** válasza:
NIncsmit. És sok szerencsét, ha felvesznek irj :)
2014. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rendben.megjegyzésbe még,örülök hogy ily3n segítőkész diákok vannak a Kölcseybe.Már tetszik a suli pedig még nem járok oda.Még annyit hogy jelölj be facebookon lolfiu. A nevem Bán Dáriusz
2014. jan. 7. 19:29
 9/13 anonim ***** válasza:
nem jellölek be , de látom szereted a Narutot :D Énis.
2014. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ja szeretem.de miért nem jelölsz be?
2014. jan. 9. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!