Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegeden szeretnék középsuliba...

Szegeden szeretnék középsuliba menni, és a Deák Ferenc vagy a Tömörkényi között vacilálok. Melyiket jelöl jem meg elsőnek? Az angol szakokat szeretném, de még a Karolinai is szóba jön.

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A Deák sokkal erősebb, nyelvben is. A Tömörkény szép környezetben van, de gondolom nem ez számít neked elsősorban. A Karolináról nem tudok nyilatkozni, viszont hallottam már olyat, hogy mivel sok minden tiltva van, egyházi suli révén, sok diák titokban "bűnöz".
2014. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nyelvoktatás és angol miatt egyértelműen a Deák, sokkal erősebb a Tömörkénynél minden téren.

Karolina egyházi suli, nem tudom mennyire bírnád a szabályokat, de a szabályok mellett sokan keresik a kibúvókat.

2014. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
en is deak angol/kettanra szeretnek menni, ha gondolod irj privatba:)
2014. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Deákot, a nyelvoktatás sokkal jobb.
2014. jan. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is Deákos vagyok, a kéttan tagozat nagyon erős, a nyelvoktatás komoly szinten zajlik. Jók a tanárok, kedvesek, persze az elvárások itt is megvannak, de nyilván azért, mert nem egy gyenge iskola. Szerintem Deák, én erre voksolok :)
2014. jan. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!