Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudom mi tegyek! Segítség?

Nem tudom mi tegyek! Segítség?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal akivel eleggé jól kijövök már, viszont kollégista vagyok a Pannonhalmi Bences Gimnáziumban és csak nagyon ritkán jutok haza. Iskolát szeretnék váltani de a szüleim nem engedik. Mit tegyek?

15/F



2014. jan. 7. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem inkább maradj a suliban. A tapasztalat és a tudomány is azt mutatja hogy sok szerelem van, és ha nem véglegesen komoly akkor nem éri meg ott hagyni egy iskolát.
2014. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Igaza van a szüleidnek, törődj bele!
2014. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazuk van, viszont ha mondjuk ez a kapcsolat nem lesz tartós, és jön egy másik, akkor is ebbe a hibába fogok ütközni.:/ És aki meg ismeri a sulit tudja hogy nem a legélvezetesebb ott az élet, és még csak nem is én akartam odamenni.
2014. jan. 8. 11:52
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát én csak azt akartam ezzel mondani, hogy itt azon van a hangsúly, hogy az iskolai eddig is rémes ottlétemet ez így most megkoronázta azzal, hogy végleg elment tőle a kedvem.:S Tehát az #1 válaszolóhoz szólva én az iskolát és a közösséget egyáltalán nem sajnálom ilyen okból.
2014. jan. 8. 12:48
 5/7 anonim válasza:
71%

Válts sulit! A lány úgy is csak örülni fog neked, ha érez irántad valamit!

És, ha sulit se szereted, akkor semmi értelme szenvedni!

2014. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az utolsónak:

Ha csak ebből a szemszögből nézem, ami ugyebár eléggé domináns, akkor nyilván így döntenék. Csak itt mellette vannak még egyéb aggályok is sajnos a tanulmányokat tekintve, valamint ugyebár a szülői megegyezés kissé nehézkes formája.:S

2014. jan. 10. 23:36
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Ismerek olyan embert személyesen is aki egy lány miatt ment másik iskolába (egyetemre) és nem túl jól jött ki neki. Persze lehet, hogy átmész egy másik suliba és minden sokkal jobb lesz, de ebben egyáltalán nem lehetsz biztos. Fiatal vagy, én azt ajánlom hogy most még az eszedre hallgass, mert megbánhatod.
2014. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!