Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon fontos, segítene valaki?

Nagyon fontos, segítene valaki?

Figyelt kérdés

15 éves gimnazista vagyok, és arra lennék kiváncsi, mi is pontosan az évhalasztás passzív félév. :)

Nagyon nem jött be ez az iskola..az osztálytársaimmal nem jövök ki túl jól, nem piszkálnak, de úgy érzem, lenéznek, ahogy a tanárok is. Év elején családi problémák miatt nagyon kikészültem, betegeskedtem, a tanulmányaim leromlottak. Nem merek iskolába menni, szó szerint pánikolok már az épület látványától is.:'(.. Egy ideje alvásproblémákkal küzdök, hol eszek hol nem egész nap, sírásgörcseim vannak és nagyon érzékeny lettem. Egyre többször "vagdosom" magam, illetve nem tudom, mi is ez, amit csinálok. Az ereim fölött húzogatom a kést, de nem vágok bele a bőrömbe, max. picit. Fáj, kicsit vérzik, de pár kivételével nem hagynak maradandó nyomot.

Szeretnék évhalasztást kérni. Úgy érzem, teljesen szét vagyok esve. Ezt kérhetem? Mi a folyamata?

Előre is köszönöm!

15/lány



2014. jan. 9. 23:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Senki?:(
2014. jan. 10. 00:40
 2/2 anonim ***** válasza:
ilyen csak egyetemen van, menj másik sulibs, halsztani nem tudsz itt max valami orvosi papírral magántanuló lehtsz, ha gondolod további kérdésekkel írj privátot
2014. jan. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!