Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi legyen a sorrend ahogy...

Mi legyen a sorrend ahogy bejelöljük?

Figyelt kérdés

Teleki Blanka gimnázium

Corvin Mátyás gimnázium

Szinyei Merse Pál gimnázium

Kölcsey Ferenc gimnázium

Táncsics Mihály gimnázium

Álmos Vezér gimnázium


Odajáróktól véleményeket is kérnék :)



2014. jan. 11. 17:59
 1/5 A kérdező kommentje:

A Táncsics mégsem kell :)

A válaszokat előre is köszönöm. :D

2014. jan. 11. 18:14
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontos sorrendet nem szeretnék írni, mert ez főként a Te döntésed, valamint mindegyik iskolát ismerem olyan jól! Nézz utána (akár itt is) a különböző iskolák véleményeiről és a legerősebbet tedd legelsőnek, még ha azt hiszed hogy oda nem is biztos, hogy felvesznek! Ugye akkor következés képpen a legygyengébb megy leghátra! Én amúgy a Szinyeiről, valamint a Kölcseyiről sokat és jót hallottam!! Jól tanítanak, akiket ismerek és oda járnak azok szeretik. Ezt a kettőt én elsőnek raknám, de pl az Álmos Vezér-ről még nem hallottam soha… (ez persze nem jelenti azt hogy nem jó). Remélem segítettem valamennyit!
2014. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
előző voltam, *nem mindegyik!
2014. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen

további válszokat még várok

2014. jan. 12. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Na,hogy jelölted?
2014. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!