Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szoctám-nál ha ideiglenesen...

Szoctám-nál ha ideiglenesen lakcímen vagyok, kinek a jövedelme vonatkozik rám? Mit tehetnék, hogy kapjak?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, Kecskeméten albérletben élek (de nem ingatlaniroda által talált, tehát nem hivatalosan)

Szeretnék bejelentkezni oda ideiglenesre (nemsokára el lesz intézve szerencsére).

A szociális támogatásra nagy szükségem lenne, mert havonta 30 ezer a "jövedelmem". Ezt azért kapom, mert édesanyám már nem él.

Édesapám rokkantnyugdíjas, és elég magas nyugdíja van: 155 ezer. Ez két főre oszlik hivatalosan, rá és rám, ezért nem kaptam se szoctámot se bursát. De nagyon kellene a pénz, mert apa nem tud támogatni, az ő nyugdíjának meg van a helye (van még két testvérem, az egyik építkezik, másiknak is besegít anyagilag)

Havi 30-ból meg lehetetlen kijönni, mikor 25 elmegy az albérletre...

Kérlek, segítsetek, mit tehetnék, hogy kapjak támogatást!



2014. jan. 11. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Az albérletben való törvényes élésnek nem feltétele az ingatlaniroda...
2014. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

jó, de ahogy a mi szoctámos papírunk meg van adva, ott csak a bejelentettek írhatják be.

Valaki tudna tényleges segítséggel is szolgálni?

2014. jan. 11. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!