Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyenek a tanárok a Madách...

Milyenek a tanárok a Madách Imre Gimnáziumban (Bp. )?

Figyelt kérdés
A jelenlegi 9-es (tavaly volt nulladikos) angol nyek tanáraira lennék kíváncsi, és hogy tanultok-e franciát?

2014. jan. 11. 22:09
 1/6 klopusz ***** válasza:

Szia!


Lányom éppen olyan osztályba jár, amilyet írtál. Haladó angolos csoportjában nagyon jó a tanár, követel, de normális mennyiségben. Az osztályban a második nyelv igen változatos, van oroszos, spanyolos, kínais, latinos, németes, franciás gyerek. Az én lányom speciel oroszt tanul, de mivel az iskola olyan, amilyen, biztos vagyok benne, hogy minden nyelvtanár színvonalas munkát végez.

Ha bármi kérdésed van még, nyugodtan írj!


Remélem, segítettem!

2014. jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 klopusz ***** válasza:

Megint én vagyok, az előbbi válaszomból kimaradtak a tanárok.


Szóval: az osztályfőnök aranyos, de nem túl erélyes - kémiát tanít, jövőre valószínűleg a biológiát is. Az angol, orosz és matek/infó tanár mindenki kedvence. Az igazgató úr tanítja a történelmet, lányom véleménye szerint jobb ember, mint töritanár :-)

Legkevésbé a rajztanárért van oda.

2014. jan. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyébként én írtam Neked az üzenetet! :)
2014. jan. 13. 13:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Rendesek
2014. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én nagyon szeretem. nagyon kedvesek a tanárok,sokat kérnek, de korrektek. (természetesen van 1-2 kivétel, mint mindenhol). ahogy az egyik előző hozzászóló említette, a rajztanár nálunk se örvend túl nagy szeretetnek, de ez előfordul:) és csak heti 1 óra..
2014. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. jan. 30. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!