Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen átlaggal vesznek át a...

Dori9898 kérdése:

Milyen átlaggal vesznek át a gundelbe (vendéglátói) Budapesten? (1097 ecseri út)

Figyelt kérdés
most vagyok 9.-es és át akarod menni jövőre .Mosz a vörösmarty-ba járok(18.ker) és elég erős suli...Az gyengébb ugye ? 5éves angolra akarok menni.

2014. jan. 11. 22:49
 1/6 anonim válasza:
Én a te helyedben maradnék! Az egy jó suli, és én megtartanám!:) A Gundel valóban könnyű, de nem jó suli! Én sok rosszat hallottam róla! És sokan jöttek abból a suliból oda ahova én járok és mind azért jöttek el mert nem jó!:/ De te tudod, a te döntésed!
2014. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3,9-es átlagom volt tavaj és épp hogy átvették ,most meg elég a bukás szélén vagyok angolból mindegyik tanárt utálom kivéve az infót mert az jó fej , és ezek az angol kiséretségitől már megőrültem jövő héten lesz szóbeli, hol van még az érettségi ?! 18 tétel,11 szituáció,10 képeírás 1héten belül leírni az összeset meg megtanulni, a tanár szerint mennyire lehetséges ezt megcsinálni?(ezen a héten adta meg hogy mik lesznek...)meg az írásbeliről nem is beszélve....
2014. jan. 11. 23:04
 3/6 A kérdező kommentje:
milyen átlaggal vesznek fel azt nem tudod?
2014. jan. 11. 23:04
 4/6 anonim válasza:
Hát az nem túl jó!:/ Én se vagyok valami jó tanuló, de angolból legalább kitünő vagyok, az egyetlen tantárgy amit szeretek!:D amugy hol laksz, Budapapesten? csak a kozelbe keresel sulit? hát az én volt osztálytársaimat 3.5 és 3.6-os átlaggal vették fel! és mit szeretnél tanuli ott? azt irtad hogy vendéglátói de szakács, cukrász, vagy pincér?
2014. jan. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg azért-

Nem lehetelen, hogy átvegyenek (ha van hely)

2014. febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van ott 5éves kezdő angol és kezdő német?
2014. febr. 22. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!