Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pofátlanság kurzusfórumon...

Pofátlanság kurzusfórumon megsürgetni a tanárt javítás kapcsán?

Figyelt kérdés

November végén kellett leadni 3-4 oldalas beszámolót, azóta sem sikerült kijavítani. 30-33 db dolgozatról van szó mindösszesen. Ami érdekes jelenség, hogy a facebook oldalán pár óránként posztol mindenféle hülyeséget.

Tudom, vizsgáztat, tudom, neki is van élete, meg ne legyek p*csfej, de 2 héten belül vége a vizsgaidőszaknak, és jó lenne tudni a jegyem. :) Szerintetek hogy fogalmazzam meg? Még sosem írtam ilyet, nem akarok paraszt lenni, mert elképzelhető, hogy fog még minket tanítani. Köszi.


2014. jan. 12. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos nem fog neki örülni, ha sürgeted (értsd; nagyon lerontja a jegyed).


Írd meg neki, hogy valószínűleg elkavarodott valahova az e-mail, amit küldött, hogy hányas lett (gondolom e-mailen küldi az eredményt), legyen kedves újra elküldeni.

2014. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem fogom ezt írni.
2014. jan. 12. 12:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Beb*szna, ha 100 embernek külön emaileket küldözgetnének (közel ennyien vagyunk az évfolyamon). :D Nem fogom megjátszani az eszem, hogy jajj, biztosan elkeveredett ez meg az...
2014. jan. 12. 12:38
 4/5 reptoid ***** válasza:
Nem kell ezt túlkapni, írsz neki egy e-mailt, hogy szeretnéd tudni, hanyas lett a dolgozatod. Mindjárt itt a félév vége, ha esetleg nem sikerült, akkor elmennél vizsgázni belőle. Ugyanolyan ember, mint bárki más, ne legyél beszari egy e-mail megírásához.
2014. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát dikk szolsz neki hogy tanárnő hol van ez a dolgozat amiben erről ès erről irtunk az hanyas lett ? Erre ő , hát az mèg nincs kèsz majd majd .. erre te , dikkk hát kèt hónapja ìrtuk mi az hogy nincs kèsz ? Fèszbukon állandóan a sok hülyesèget látom hogy kirakod azt kèt hónapja le van szarva akkor minek irattad meg ? Azt igy kb ennyi ès ott hagyod a gyászba èn mèg mondanèk neki komolyabb dolgokat is de látom neked ez se fog menni szerintem de azèrt hidd el ha hagyod hogy csicskának nèzzenek akkor ilyen lesz az egèsz èleted . Meg mi az hogy megsürgetni ? Hát már tavaj irtad dikk igy menny oda hozzá a rák aki megeszi a gyászkenet tanárodat more
2017. aug. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!