Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Karinthy Frigyes Gimnázium...

A Karinthy Frigyes Gimnázium (Budapest, XVIII. kerület) emelt angolos osztályába kb. milyen átlaggal vesznek fel gyerekeket?

Figyelt kérdés

Azt

tudom, hogy angol kéttannyelvű tagozatra szinte csak kitűnőket vesznek

fel, német kéttanra is jó tanulók kerülnek csak be. De az emelt angolra

milyen átlagtól lehet bekerülni? Várom a Karinthyba emelt angolra járok

válaszát :)


2014. jan. 12. 20:10
 1/9 mnk98 válasza:
Szia, én kéttan angolra járok. Azt nem tudom megmondani, hogy milyen átlagtól lehet bekerülni, de sok olyan volt osztálytársamat és ismerősömet felvették az emelt angolra akiknek az átlaguk nem volt 4,3-nál jobb. Viszont nekik jól sikerült a központi és a szóbeli is. De ha 3-as körül van az átlagod (vagy annál rosszabb) az nem valami jó. Valószínű, hogy akkor nem vesznek fel. Remélem segítettem.
2014. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jan. 17. 17:11
 3/9 anonim válasza:

Szia!

Én az emelt angolos osztályba járok és szerintem is olyan 4.2 körül már simán bejutsz. Én legalábbis nem voltam kitűnő, de azért a felvételit jól kell megírni.

Sok sikert! :)

2014. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) De én átjelentkezni szeretnék egy másik suliból 9. után, szóval ha oda mennék akkor osztálytársak lennénk. :)


Az a helyzet, hogy 5-ös vagyok angolból, második idegen nyelvként spanyol tanulok. Az átlagom 4 egész körül van, lesz pár hármasom. Így érdemes megpróbálnom?

2014. jan. 18. 21:24
 5/9 A kérdező kommentje:
vagyis akkor lennénk osztálytársak, ha most te 9.-es vagy :D
2014. jan. 18. 21:26
 6/9 anonim válasza:
sajnos nem, én már 11.-es vagyok :)
2014. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem csak az átlag számít
2014. júl. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na mi van

Átvettek ?

2015. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Honnan mennél oda?
2015. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!