Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen Budapesti gimnáziumokat...

Fanni1713 kérdése:

Ilyen Budapesti gimnáziumokat tudnátok mondani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pátyhoz viszonylag közel lévő( maximum 1 óra utazással a reggeli forgalmat beleszámítva) , közép erős vagy esetleg erős gimnáziumot.(ne sport iskolát)Elméletileg angol nyelvi előkészítős osztályba jelentkeznék de ennek majd én utána nézek,hogy van-e olyan szak az adott gimiben.Nagyon fontos lenne. Előre is köszi.

2014. jan. 14. 22:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Ezt még hozzá tenném : az átlagom 4,4-es körübelül szóval nem vagyok rossz tanuló. Amikre gondoltam az a Rákóczi Ferenc Gimnázium vagy a József Attila Gimnázium de bármilyen gimnáziumra kíváncsi vagyok. Az még jó lenne hogy ti az adott gimnáziumba hány ponttal jutottatok be és hogy tetszik az iskola. Nagyon köszi :)
2014. jan. 14. 22:39
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a rákocziba szeretnél menni és sznob, füves, vagy a másik véglet a megnemértett elzárkózott diák szeretnél lenni (tisztelet a kivételnek) akkor menj oda! (legalább is ha a 2. kerületi rákocziról beszélsz… azthiszem van még egy…) Ahhoz a sulihoz közel van a Szent Angéla, Remek nyelvi szinten tanítja az angolt, ha emelt angolos szeretnél lenni, de van német és olasz képzés is! Ezzel az átlaggal felvesznek, ha a szóbelin és az írásbelin ugye el nem buksz! A Rákoczi tipikusan olyan gimnázium ahova nehéz bekerülni de könnyű benn maradni! Az Angélába közepes annak az esélye hogy felvesznek, de nehezebb bentmaradni, mert általában a nem tanuló diákok egy év (jóesetükben) alatt kihullanak… Az angéla viszonylag erős gimnázium, jó osztályközösség alakul ki általában, valamint remek tanárok vannak akik érdekesen tanítanak! Remélem segítettem!
2014. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!