Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnánok a II. kerülethez...

Fanni1713 kérdése:

Tudnánok a II. kerülethez közeli közép erős gimnáziumokat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Pátyhoz viszonylag közel lévő gimnáziumot( maximum 1 óra utazással a reggeli forgalmat beleszámítva).Ezért gondoltam a második kerületre.(ne sport iskolát,vagy nagyon vallásosat))Elméletileg angol nyelvi előkészítős osztályba jelentkeznék de ennek majd én utána nézek,hogy van-e olyan szak az adott gimiben.

Az átlagom 4,2-es körübelül szóval nem vagyok rossz tanuló. Amikre gondoltam az a Rákóczi Ferenc Gimnázium vagy a József Attila Gimnázium de bármilyen gimnáziumra kíváncsi vagyok. Az még jó lenne hogy ti az adott gimnáziumba hány ponttal jutottatok be,milyenek ott a tanárok és hogy tetszik az iskola. Nagyon köszi előre is :)



2014. jan. 16. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Kodály Zoltán a Marczibányi téren...középerős és angol NYEK-es, II.Rákóczi Ferenc, Budenz.
2014. jan. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!