Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudom, hogy milyen egyetemre...

Tudom, hogy milyen egyetemre szeretnék menni, így szerintetek megéri felmenni az Educatio Kiállításra?

Figyelt kérdés

2014. jan. 16. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
"Felmenni" alapján ha jól értem, nem budapesti vagy. Ebben az esetben szerintem nem éri meg az utazást... Főleg, ha tudod, hova szeretnél menni. Minden információt, amivel ott találkoznál, megtalálsz a neten is... Ráadásul olyan tömegek szoktak lenni, hogy van, amikor a bejutás is órákig tart...
2014. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Számomra semmit nem ért az egész.


Én két egyetem között vaciláltam, de ugyanazt az egy mondatos semmitmondó szöveget kaptam vissza, amit bárhol máshol megtalál az ember.


Szerintem érdembeni információt, ami nincs fenn a neten, nem kapsz ott.

2014. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sokat nagon nem lehet megtudni, mindegik iskola a legjobb, gyakorlatias képzés jó tanárok jó diákélet stb, szóval szerintem pont hogy a bizonytalanoknak hülyeség felmenni, mert csak bizonytalanodik... viszont ha felmész megkeresed a sulit és megmondod hogyte oda akarsz menni így nem azt fogják mondani, amit egy bizonytalannak, hanem elbeszélgetnek ismerkedsz előre stb... ha sokba kerül és mondjuk nem jön jól a + kiadás vagy bármi hátránya van akkor ne menj, ha kihagyod nicns semmi
2014. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!