Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eötvösbe (term. -tud. ) hány...

Eötvösbe (term. -tud. ) hány ponttól hívnak be szóbelizni? (Bp. )

Figyelt kérdés
Az idei felvételi szerintem elég nehéz volt matekból, kb. 33 pontos lett, magyar 47. A hozott pontom max, de nem vagyok biztos benne, hogy elég lesz (természettudományos szakhoz). Szerintetek?

2014. jan. 18. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:

erre a kérdésre sosem fogsz hasznos választ kapni. teljesen eltérő minden évben, de az országos átlagnál jóval több pontot kell szerezni (általában)


már csak azért sem tudok mondjuk saccolni egy pontszámot az elmúlt évek alapján, mert a tavalyi év előtt az eötvös minden osztályába (humán kivéve - ott csak magyarból) tehetséggondozó felvételit kellett írni, ami jóval nehezebb volt a sima központinál


hát, egész jónak tűnik, de azért ne bízd el magad, az otthon kiszámolt "47 pontok" általában a valóságban kevesebbek. na, mindegy, én szurkolok, hajrá :)

2014. jan. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Drukkolok, hogy behívjanak. Nekem kb. 80 pontom van és másodiknak jelöltem meg az Eötvös természettudományi tagozatát. A tájékoztatán azt mondták, hogy kétszer annyi tanulót hívnak be szóbelizni, mint ahányat felvesznek. Az idén súlyozzák az írásbeli eredményeket, matek 1,2-vel szorozzák, magyart 0,8-al szorozzák a természettudományos és matek szakon.
2014. jan. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínű behívnak, de vigyázz a szóbelin, nehogy elrontsd
2014. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor végül hány pontod lett?
2014. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Milen volt?

Fölvettek?

2015. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mostmár, több miot 1 éve Eötvösös vagyok, szóval igen, jól ment :)
2015. márc. 10. 19:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratu..en is az EJG-be szeretnek menni, de a Nyekes tagozatra..28. vagyok, van esélyem?
2017. márc. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!