Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvesznek?...

Szerintetek felvesznek? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az átlagom 4,2 és a felvimet kb 70 pontra írtam és tudom,hogy ezek nem rossz de nem is tündöklő eredmények és szerintetek ezekkel felvesznek a Leövey Klára, Veres Pálné vagy Karinthy Frigyes, esetleg Szinyei Merse Pál gimnáziumokba? (pest) Várom a válaszokat,köszönöm!

2014. jan. 19. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Leöveybe mindenképp,ne az legyen az elsődleges célod! Veres Pálnéba behívnak szerintem szóbelizni,de nagyon gáz az az iskola..Már a kinézete Eleve.>< Olyan,mint egy lakóház..Meg kicsi.:/ Karinthy...Háát,szerintem szóbelizni be fognak hívni,és még esélyed is van oda.Kéttannyelvűt jelöld meg,a sima részét semmiképp!!! A Szinyeit nem ismerem,de a 70 pont az már általában elég mindenhova,hogy behívjanak legalább szóbelire.(Jó,Fazekasba talán nem.xD)
2014. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért gáz a Veres Pálné? Szerintem elég jó színvonalú a tanítás és az ország legjobb gimijei közt van. A Leövey se annyira rossz, az olyan középerős gimnázium
2014. jan. 20. 17:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Karinthyba azért ez kicsit kevésnek tűnik. A többi esélyes. ;)
2014. jan. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se gáz a VPG, uncsitesóim oda jártak és nagyon szerették. A Leöveyről én sem hallottam túl jókat, de szerintem is olyan közepes suli. A többi sulit nem ismerem. Reméljük elég lesz! 14/L^^
2014. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Igazából a VPG...Furcsa volt.Bementél,és tökre olyan volt,mint egy lakóház,vagy lakótelep..Nem tudom.:S Nem hasonlított iskolára. Nekem nagyon nem tetszett,már a hangulata sem,de te tudod.:S Én most a Lászlóba járok,és imádom.:3 Első perctől kezdve megvolt a családias hangulat.:)
2014. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
(Már a Kőbányai Szent Lászlóba. :D Bocsi,ez lemaradt.^^")
2014. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia:) végül hova vettek fel? szerintem nagyon jó suli a vpg és a hangulata szuper főleg a kamányhetek:)
2014. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!