Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Eötvös József...

A budapesti Eötvös József Gimnáziumban tavaly mennyi volt a ponthatár?

Figyelt kérdés
És szerintetek most lejjebb viszik? Sokan mondják, hogy most nehezebb volt (köztük én is).

2014. jan. 19. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
6%

[link]


Ennyi volt.

Mégis honnan tudjuk?

Amúgy megsúgom, nem volt nehéz, csak a diákok és a tanárok hülyék.

2014. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te lehet, hogy nem tudod, de akik tavaly oda jelentkeztek szerintem tudják! És ha ennyire nem tudod, akkor minek írsz ide?
2014. jan. 19. 20:06
 3/6 anonim válasza:
Szia! Egyik ismerősömet tavaly felvették,és a humánra 130 pont-tól hívták be őket szóbelizni. Azt sajnos nem tudom hogy a többi osztálynál mennyi volt a ponthatár...:/ Reménykedem hogy lejjebb viszik a ponthatárt,mert én a matekot idén eléggé elrontottam és az Eötvöst jelölöm elsőnek...Viszont,azt is bevezették idén,hogy a humán tagozaton a matekot 0.8-al szorozzák,a magyart 1,2-vel,a reál osztályokban pont fordítva,szóval ez szerint számold a pontjaidat.:) Remélem tudtam valamennyire segíteni.
2014. jan. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A matek tagozatra tavaly 129, a természettudományira 128-tól hívtak be szóbelizni.

2014. febr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm !! :)
2014. febr. 9. 12:19
 6/6 A kérdező kommentje:

A 2014-es ponthatárok:

01 matematika + nyelv - 132

02 természettudomány + nyelv - 131

03 humán + nyelv - 131

07 kezdő német-haladó angol - 132

08 kezdő angol-haladó német - 128

2014. febr. 28. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!