Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mondanátok a Budapesti 2...

Mondanátok a Budapesti 2 kerületi Rákoczi Ferenc gimnáziumról egy kis véleményt?

Figyelt kérdés
érdekel minden most szeptemberbe szeretnék beiratkozni 10 évfolyamba és érdekel milyenek a tanárok milyen az osztályközösség jó e az iskolába járni milyen erősségű gimnázium? Ilyenek, érdekelnének lehetőleg személyes tapasztalatot mondjatok lécíves, köszönöm előre is a válaszokat.
2014. jan. 20. 18:04
 1/3 A kérdező kommentje:
nem vagyok ötös tanuló közepes erős három tanuló vagyok, van esélyem hogy felvesznek??
2014. jan. 20. 18:26
 2/3 anonim válasza:
0%
Igen van,az egy relatíve gyengébb gimi,pár régi osztálytársam is ment oda hasonló vagy rosszabb eredménnyel is.
2014. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Felvettek vegul? Egyebkent en nem ertek egyet az elozovel, senkivel sem talalkoztam meg akit 3-asnal gyengebb atlaggal felvettek volna.
2015. febr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!