Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan jelentkezhetek középisk...

Hogyan jelentkezhetek középiskolába 16 évesen?

Figyelt kérdés
Tavaly végeztem nyolcadikban és mivel szart se tanultam csak szakmunkásba vettek fel ami nem is volt gond (akkor) nem vetem meg a fizikai munkát sőt jobban is szeretem mint mondjuk egy irodában ülni és könyvelni vagy ilyesmi de a suli ahova jártam valami rettenet volt az osztálytársaim atom egyszerűek a tanárok nem tanítottak semmit és az egész elviselhetetlen volt úgyhogy ahogy betöltöttem a 16-ot kimaradtam. Viszont most gondolkodok rajta, hogyan tovább ezért kérdezem, hogy akár egy gimnáziumba akár valami érettségit adó dologra milyen opcióim vannak jelentkezni? Mondta az előző igazgatóm, hogy ez iskolafüggő de biztos van valami átlag vagy valamit ami szerinte legalább egy ötletem lehet, hogy mire kell számítanom, készülnöm. Ja btw. nem arra kell gondolni, hogy azért nem mentem gimibe mert buta vagyok egyszerűen csak lusta disznó voltam a tanuláshoz de már észhez tértem.
2014. jan. 21. 12:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!