Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten milyen jó gimnázium...

Budapesten milyen jó gimnáziumok vannak?

Figyelt kérdés

4.2 az átlagom, matekból vagyok gyengébb.

Olyan gimit keresnék, amik erősek, de nem versenyistálló, és ahová ilyen átlaggal valószínű, hogy felvesznek.

Hetedikes vagyok, de nagyon sokat gondolkozom már, hogy hová kéne mennem.

Próbálok még javítani, hármasom tesiből, kémiából és matekból lett (na igen... ha tudok, javítok, de ha javítani nem is, de rontani biztos nem fogok). Magyar, töri, nyelvek az ötös.



2014. jan. 21. 16:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Veres Pálné jó gimi? Lenne esélyem?
2014. jan. 21. 19:20
 2/5 A kérdező kommentje:
Valaki.:D
2014. jan. 21. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:

jó a Veres Pálné

a legjobb a Fazekas


én kéttannyelvűt javasolok

pl. Karinthy


manapság egy érték van, ami fix: nyelvtudás

2014. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen átlaggal Veres Pálnéba nem kerülsz be, és a József Attilát tudom ajánlani, nagyon szeretem, nem versenyistálló, de magasak az elvárások, és még az osztályközösségek is jók :)
2014. jan. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy nincs esélyem a VPGbe, de azért megpróbálom... hátha jövőre tudok javítani.

Köszönöm a válaszokat!:)

Nem pesti vagyok, így nem ismerem annyira ezeket a sulikat. Szinyei Merse Pál? Lenne esélyem?:D Úgy elég jókat hallottam róla. Megjelölöm a dabasi Táncsics gimit (Dabasi vagyok), meg 2-3 pestit..

2014. jan. 22. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!