Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Károli Gáspár Református...

A Károli Gáspár Református Egyetemen a töri szak milyen? Sokkal gyengébb, mint az ELTE-n vagy a Pázmányon? Vagy nagyjából ugyanolyan szintű oktatás folyik?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne gyengébb bárhol is a töri szak, mint az eltén?

Mikor hiszik már el az emberek, hogy az eltének már csak a neve nagy? A Károli is és a Pázmány is a népszerű pesti egyetemek között van, teljesen minőségi a képzés mind a három egyetemen.

2014. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! :D

Te egyébként Kàrolis vagy esetleg? :)

2014. jan. 24. 18:41
 3/4 anonim válasza:

Én Károlis vagyok, és történelem szakos. A képzés valóban nagyon színvonalas. Az ELTE egy versenyistálló.

Az én szakomon a tanárok nagyon felkészültek és segítőkészek, barátságosak 1-2 leszámítva. Ha kérdésed van nyugodtan felteheted, nem kell félned attól, hogy lehurrognak. A hangulat rendkívül családias és közvetlen.

A Károlis történelem képzés semmiben sem rosszabb, mint az ELTE-s, sőt.

Nekem nagyon tetszik, hogy a tanárok elérhetőek és kommunikatívak, nem félistenként kell velük bánni. Kíváncsiak a véleményünkre, és érdeklődést mutatnak felénk, nem úgy mint az ELTE-n. Mentorunk is van.

Az ELTE-nek tényleg csak a neve nagy, a Károlis képzés legalább annyira jó, ha nem jobb. :)

2014. febr. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nehéz volt a felvételi?
2014. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!