Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegeden van esélyem bekerülni...

Szegeden van esélyem bekerülni a Radnótiba vagy a Ságváriba?

Figyelt kérdés

A Radnótiban a humánt és a spanyolt jelöltem meg. A Ságváriban pedig a magyar-francia kéttannyelvűt. Eléggé elcsesztem a felvételit. Szerintetek ezekre a tagozatokra sokan jelentkeznek?

Írásbeli: kb 65 pont

Bizonyítvány: kitűnő. (ami a Ságváriban 100/200, a Radnótiban 10/100 pontot jelent)

A Radnótiban még szóbelin tudok bizonyítani. Ami 25 pontot dobna rajta max.:) Csak nagyon elrontottam a matekot, egész szombaton sírtam. Felmerült bennem,hogy meg sem jelölöm ezeket az iskolákat, de ha nem próbálom meg sosem tudom meg,hogy mi lett volna ha..:)



2014. jan. 22. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Két éve én is szinte ugyanilyen írásbelivel jelentkeztem a Ságváriba magyar-francia kéttanra, és a Radnótit is megjelöltem, csak ott az általánost emelt óraszámú angollal. A bizonyítványom nekem is kitűnő volt. Sajnos annyira túljelentkezés volt, és még most is van, hogy szinte lehetetlen bekerülni ennyi ponttal, mert annyi jelentkező van. Mindenképpen jelöld be őket, mert aztán lehet, hogy szerencséd lesz! A Radnótiban nehéz a szóbeli, arra készülj ügyesen és menni fog!:) Ha nem sikerülne, akkor még mindig ott van a Deák és a Tömörkény, szóval biztos nem fogsz rossz suliba kerülni. :) Több sulit jelölj be, hogy bebiztosítsd magadat! Remélem segítettem :)
2014. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És hova jársz? :) Tudom,napokig sírtam,mert annyira ez a két suli egyikébe akartam menni. Kizárásos alapon,a Deáknál és a Tömörkénynél van kizáró ok,ha érdekel írj. A szóbelire nagyon készülök a humánra. Már a femvételi után este így voltam vele h: jó,az írásbelit elcsesztem,nem tudok eajta változtatni,készülök a szóbelire.:) Igazából én is lehetetlennek láto h bekerüljek,de talán ha úgy hozza a sors utolsóként beesek.:D köszi a választ :*
2014. jan. 26. 22:03
 3/15 A kérdező kommentje:
68 pontom lett.
2014. febr. 1. 13:40
 4/15 anonim válasza:
Szia! Én is jelentkeztem a Radnótiba és a Ságváriba is. Nekem az írásbeli elég jól sikerült szerencsére, csak a szóbeli miatt félek. Szerintem ezzel a pontszámoddal még nincs minden veszve, ha jól teljesítesz a szóbelin, lesz még esélyed bekerülni ;) Én csütörtökön megyek magyarra és angolra. Te melyik napra vagy beosztva? Sok szerencsét előre is :)
2014. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Szerintem ha a szóbelit jól megcsinálod még van esély rá! :) Én is jelentkeztem humánra, és a központi matek nekem se sikerült valami fényesen.

Mikor mész szóbelizni humánból? :) És te 4.válaszoló?

2014. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Én 14:00-kor megyek magyarra, 15:00-kor angolra. És te 5. válaszoló? :)
2014. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Humánon én is 14:00-kor voltam a 104-esbe,angolon 15:30-kor a 306-osba :)) Ságváriba meg kedden megyek délre. Sok sikert,puszii :)
2014. márc. 1. 11:53
 8/15 anonim ***** válasza:
En is a Sagvariba jelentkeztel,szintem nekem is szarul sikerult a kozponti :S de ki tudja?
2014. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírási hibákért,telóról írok :$ sok sikert mindenkinek
2014. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hány pont lett a központid? :)
2014. márc. 7. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!