Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik jobb? Edutus vagy ÁVF?

Melyik jobb? Edutus vagy ÁVF?

Figyelt kérdés

Az Edutusrol valami foglamam van de az Ávf-ről nem

Nemzetközi gazd.érdekelne.milyen a matek?



2014. jan. 22. 19:11
 1/4 anonim válasza:

ÁVF és Edutus (harmadik szint) egy azon épületben van, hogy melyik a jobb talán az ÁVF-et többen ismerik.


Matek minden szakon ugyanaz, mivel gazdasági diplomák. Matek 1-2, Statisztika 1-2, Mikro, Makroökonómia


A kritériumok teljesíthetők.

2014. jan. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ÁVF-es voltam, igaz GM szakos.Szerettem a sulit, jó volt a képzés, és jók voltak a tanárok.GM szakon corvinusos tanárok is tanítottak minket.

Szervezettséget nézve az ÁVF nagyon jó suli.Van tapasztalatom más felsőoktatási intézményekről és itt tényleg jól állnak a diákokhoz.

Gondolok itt pl az órarendre,ami mindig időben fent van.Volt olyan suli ahol a végleges őszi órarendet októberre készítették el.

Nekem tetszett az ÁVF.

2014. jan. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Edutusos vagyok, és elégedett a sulimmal.

Ami óta az AVF épületében vagyunk, arra a sulira is rálátok, és egyikről sem tudok rosszat mondani.

2014. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én rengeteg rosszat tudnék modani az ávf-ről. Segítőkészségük nulla, legalábbis velem már üvöltött a tanulmányi előadó amit nem tudtam mire vélni tekintve, hogy ő egy alkalmazott én meg több száz ezres tandíjat fizetek félévente. Hagyták már el a dolgozatomat és mikor érdeklődtem a jegyem után csalással kezdtek el vádolni, ahelyett hogy kivizsgálták volna az ügyet. Tanúkat vittem a rektor úrhoz akik tanusították, hogy valóban beszedték a dolgozatomat... Ja nagy kegyesen utána újra írhattam... semmi elnézést, vagy bocsánat...A To-s néni fel veszi helyetted a vizsgákat ha meg nem jelensz meg rajta mert nincs időd akkor fizetsz szépen... A tanárok minősége megoszlik, vannak valóban jó tanárok. Ja emberi jogokat nem ismernek vizsgák eredményeit a neveddel ellátva kiteszik, ami felháborító és személyiségi jogokat is sért mivel nem engedélyeztem, hogy ország világ előtt kiadják az adataimat. Egy vicc ez az iskola, semmi több Egy évet lehúztam de úgy döntöttem, hogy ezért én többet nem fzetek, ez nem felsőoktatás. A balkánhoz tudom hasonlítani nincsenek jogaid a törvényekre meg sz@rnak magasról
2014. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!