Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezt hogy kell értelmezni? Rám...

Ezt hogy kell értelmezni? Rám vonatkozik ez?

Figyelt kérdés

Amennyiben a hatodik vizsga eredménye is sikertelen lesz, a Főiskola köteles megszüntetni a hallgató jogviszonyát. A rendelkezés egységesen minden 2012. szeptembere után hallgatói jogviszonnyal rendelkező hallgatóra vonatkozik, függetlenül a felvétel évétől.


Én 2011.szeptemberében kezdtem, akkor ez most érvényes rám vagy sem?



2014. jan. 23. 17:39
 1/5 aylosro válasza:

A hallgatói jogviszonyod onnantól folyamatosan érvényes, hogy beiratkoztál az egyetemre. (Mondjuk a papírt félévente kell kérni róla, ha kell zeneiskolába stb., de az szerintem csak az aktív / passzív félév és hasonló potenciális változások miatt van.) Úgyhogy igen, érvényes.

Remélem, nem aktuális a hatodik vizsga, mindenesetre sok sikert!

2014. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nem, rám nem aktuális ez a dolog, csak mindenki kapott Neptunon belül egy ilyen emailt.

2014. jan. 23. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:

2013 január van. Van hallgatói jogviszonyod?-->természetesen érvényes rád is.

Nincs hallgatói jogviszonyod már?-->akkor rád nem érvényes.

Komolyan mondod, hogy főiskolára jársz és nem tudsz értelmezni egy három soros, egyszerűen, magyarul megfogalmazott üzenetet? Ez alól egyetlen elfogadható mentséged, hogy ha nem a magyar az anyanyelved. Akkor én kérek elnézést.

2014. jan. 24. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ellentmondás van a mondatban -.- " ...egységesen minden 2012szept. UTÁN hallgatói jogviszonnyal.... ,függetlenül a felvétel évétől!!!??? Vagy ezt te minek hívod??
2014. jan. 25. 10:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah és 2014 január van ;)
2014. jan. 25. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!