Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudtok a Pécsi Művészeti...

Mit tudtok a Pécsi Művészeti Szakközépiskoláról? Elsősorban a kollégium és a felvételi érdekelne.

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék felvételizni képző-iparművészet szakra, és mivel Szeged mellett lakok, egyértelmű hogy koleszos leszek, csakhogy a kollégiumról jóformán semmit nem tudok. Ha írnátok róla valamit azt nagyon megköszönném.

Ezen kívül azt szeretném még kérdezni hogy hány rajzot vigyek a felvételire, és hogy voltaképpen mit is kell ott csinálnom???

A válaszokat előre is köszönöm.



2014. jan. 24. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs a lakóhelyedhez közelebb művészeti suli? Nem rossz hely a pécsi, de nem biztos, hogy megéri a feszkót és az utazást, én a helyedben ezt még átgondolnám.
2014. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy lakóhelyedhez közelebbit. Nem ér meg enynit ez a suli.
2014. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem megéri.
2014. jan. 25. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy értem nem egy jó iskola. Ismerem a tanárokat, a diákokat akik ott végeztek... De te tudod.
2014. jan. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen ezzel szeretnél foglalkozni, és hajlandó vagy ezért utazni, akkor inkább Pestre menj, mint Pécsre.. Nem éri meg ez a hely.
2014. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Figyelj, én találtam egy szöveget. olvasd át! nekem bejött, amúgy én is ide szeretnék majd jelentkezni és nekem is megéri, mivel én pilisről járnék be, de szerintem jó suli! Na a szöveget priviben írom! Puszi!!! :)
2014. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én ott végeztem kíváncsi vagyok akik nincsenek megelégedve a hellyel azokkal megvolt-e elégedve maga a hely :D sok üresfejű gyökér azt hiszi a suli mindent megcsinál helyettük. Ha valaki bennmarad zárásig gyakorolni és ezt csinálja minden nap... na abból lehet művész :D a többi menjen szakácsnak, rendőrnek, péknek, asztalosnak...
2015. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!