Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győriek! Vélemények a Krúdyról...

Győriek! Vélemények a Krúdyról és a Kazinczyról?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! Nem tudom,hogy melyik iskolát jelöljem meg, mert nem igazán ismerem őket. Persze voltam nyílt napon meg ilyesmik,de jó lenne diákoktól hallani,hogy milyenek a gimik. Krúdyba a humán gimnáziumi rész érdekel. Köszi a válaszokat előre is!!! :)

2014. jan. 24. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ezekbe a sulikba szeretnék jelentkezni. Én is voltam nyílt napon..de ezen kívül sokan mondják, hogy erős iskolák...Nekem mindegyik megtetszett. :)
2014. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekem is megtetszett mindkettő. :) Neked hány pontod lett?
2014. jan. 26. 12:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Magyar 41, matek 30. Neked? :)
2014. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem kevesebb! :/ magyar:40 matek: kevés :/
2014. jan. 27. 15:59
 5/9 anonim válasza:
Szia! Én a Kazinczyba tanulok és nagyon szeretek ide járni! A közösség nagyon jó, nincsenek nézeteltérések, jó a hangulat és a tanárok is jófejek :) Idáig utáltam suliba járni, de mióta a kazinczyba tanulok, azóta boldogan kelek fel minden reggel :) Persze tanulni sokat kell, de ha akarsz egyetemre menni, akkor más sulikba is annyit kéne tanulnod. Csak ajánlani tudom, nem bántam meg hogy ide adtam be a jelentkezésem :) És a vonatállomás, meg a pályaudvar is csak pár percnyire van :)
2014. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2014. jan. 30. 14:42
 7/9 anonim ***** válasza:

5.! te biztos még 9.-es vagy :) én 5. évre bántam meg nagyon, hogy ide jöttem, és szinte az egész osztályom is így volt vele.

kérdező! sima gimibe, vagy nyelvi előkészítősbe akarsz jönni? mert az előkészítősnek ne jelöld a kazinczyt, az sokkal inkább krúdy! de ha sima gimi, akkor még a révai is nagyon jó,tuti oda mennék, ha megint választani kellene. vagy a krúdy, mert ott viszont nagyon jó a kéttannyelvű.

2014. febr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
44%

szia én Krúdy-s vagyok :) eredetileg angol-német humánba vettek fel de aztán átiratkoztam a nyáriszünetben reálba

nagyon jó ez az iskola! csak ajánlani tudom! :)

nem kell sokat tanulni, én kb 5-10 percet tanulok naponta, de van, hogy egyáltalán nem tanulok :) jó persze ez gyerekfüggő is de nem vészes szerintem :)

a tanárok is nagyon jó arcok, fiatalosak, viccesek, először bunkóknak meg szigorúknak mutatkoznak de amúgy nagyon rendesek, ha te is az vagy velük :) 1-2 kivétel van, de ha normális vagy velük, akkor ők is azok veled :)

2014. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ mindkettőtöknek! :) Sima humán gimibe szeretnék menni.(Krúdy) :)
2014. febr. 3. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!