Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyolcadikos vagyok, és lenne...

Nyolcadikos vagyok, és lenne esélyem bejutni ezekbe a (budapesti) gimnáziumokba? Magyar: 41 pont Matek: 37 pont (többi lent) Az átlagom: 4,2 (ha beleszámoljuk a "felesleges" tantárgyakar is: tesi, teki stb. ) És csak egy hármasom lett: tesi

Figyelt kérdés

ELTE Apáczai (kémia)

Eötvös József Gimnázium

Veres Pálné

Szent László

Szinyei Merse Pál

Berzsenyi Dániel

Óbudai



2014. jan. 26. 11:38
 1/9 anonim válasza:

Az ELTEre nem vennenek fel. Obudai-ban sem vagyok biztos..

A tobbit nem nagyon tudom melyik:)

2014. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felvetelid jol sikerult ,Szent Laszloba, Veres Palneba szerintem lehetne eselyed :)
2014. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szinyeibe simán bekerülsz, a Lászlóba és a Veres Pálnéba is van esélyed. :) A Berzsenyit és az Óbudait nem ismerem, viszont az Apáczaiba és az Eötvösbe nem hiszem, hogy felvennének, azok országszinten is a felső ötben-tízben vannak, de egy próbát megér. :)
2014. jan. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ELTE szerintem nem. Eötvös...egy próbát megér,de kicsi az esély. Veres Pálné szerintem rendben van viszonylag. Szent Lászlóban jó vagy szinte minden szakon. Többit nem nagyon ismerem.
2014. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
te tesiből hogy hoztad össze a hármast??? XDDDDDdd
2014. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én is csak tesiből vagyok 3as!! :D és én is most vagyok nyolcadikos,de az átlagom 4,4 és a felvételim 70pont. azt elcsesztem. :) sok sikert ! szerintem az óbudaiba is simán felvennének :)
2014. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia:) szerintem az Apáczain és az Eötvösön kívül mindenhova simán felvesznek :) De mindenképp próbáld meg a felső kettőt is bár tudom,h már le kellett adni a jelentkezést:/ Végül miket jelöltél? :)
2014. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezeket és még a Petriket
2014. febr. 16. 11:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Végül hova vettek fel?
2014. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!