Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ezzel az átlaggal...

Szerintetek ezzel az átlaggal illetve írásbeli felvételivel felvesznek az alábbi iskolák egyikébe?

Figyelt kérdés

Átlagom 4.1 és a központi írásbelit 65 pontra írtam meg.

jelentkezni szeretnék a Teleki Blanka média szakára,valamint a Leövey Klárába és a Könyves Kálmánba.



2014. jan. 27. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a központid egész jó, az átlagod se rossz. Úgy hallotam a Leövey Klára nem olyan erős, szerintem oda felvesznek:D A Teleki Blankáról sok mindent hallottam, de ezek alapján nem tudom eldönteni, hogy milyen erős suli. Egyik barátnőm is oda akar menni, de neki rosszabb lett az átlaga és a felvételije is. A Könyves Kálmán suliról még nem hallottam, ahoz nem tudok hozzászólni...

Remélem tudtam segíteni: 14/L^^

2014. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Leöveybe van esélyed, a Telekibe elég kevés esélyed van. A Könyvesről én sem hallottam még.
2014. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én telekis vagyok, de nyelvi-informatikai előkészítő szakos. Erre a szakra lenne esélyed bekerülni, a magyar-médiára nem sok.

A többiről nem tudok. A Leöveybe biztos bekerülnél, elég gyenge suli...

2014. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Könyves Kálmán erős iskola
2014. febr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!