Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mennyire izgultatok és...

Ti mennyire izgultatok és rágódtatok azon, hogy sikerül-e bekerülnötök egyetemre vagy főiskolára az utolsó 2 középiskolai évetek alatt?

Figyelt kérdés
És mennyi lett az átlagotok év végén?

2014. jan. 27. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Ismer(t)em a képességeimet, tudtam, hogy az adott helyre bekerüléshez milyen eredményre van szükségem, ennek megfelelően tanultam.

Az átlag SEMMIT sem ér! Gondolom van célod, hova szeretnél bekerülni. Nézd meg a felvételi tárgyakat, feküdj rá ezekre, legyen 4-es, 5-ös, vagy ugyanezekből a tárgyakból érettségizz. Legyen minimum egy emelt is. Ha tanulsz, semmi probléma nem lesz, izgulni való sincs.

Én már úgy mentem gimibe, hogy tudtam, hová fogok menni utána. Ott is vagyok jelenleg, az átlagom sokkal jobb, mint a gimiben. Ott csak azokra a tárgyakra tanultam igazán, amik érdekeltek és/vagy fontosak voltak a felvételi szempontjából.

Persze nem árt, ha a koszon kívül némi kultúra is ragad az emberre, nem véletlenül van a többi tárgy. Az alapműveltséghez ezek is szükségesek.

Röviden: tanulj, és nem lesz probléma!

2014. jan. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!