Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnáziumban lehet elektromos...

Gimnáziumban lehet elektromos cigit szívni, szünetben, lyukasórában?

Figyelt kérdés

Kezdem a legelején, ilyen készülékem van:

[link]


Eddig gond nélkül szívtam szünetben, a teremben, míg nem jött be órára a tanár. Egyszer látott egy tanár, csak annyit kérdezett, mit csinálok. Elmondtam, nem mondott semmit.


Viszont tartok most egy kicsit, mert kaptam egy igazgatóit és nem kellene már hülyeséget csinálnom ebben a tanévben.


A házirendben nem nagyon van rá 'törvény', csak a szokásos elektronika eszközök behozatala az iskolában sem.


Szerintetek?


12.o / l



2014. jan. 29. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudsz kimenni a suli elé "dohányozni"?

Mert az igazgatói után nem kéne kockáztatnod. (amúgy azt miért kaptad?)

2014. jan. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha kilehetne menni a suli elé, akkor nem az e-cigivel mennék, hanem rendes, analóg cigivel. Nem véletlenül használom ez. Korábban gond nélkül használtam, mint írtam, de így tartok egy kicsit.


Hát... Csináltam egy nagy butaságot. Nem részletezném, ha érdekel, írj privátot, ott elmondom. Örülök, hogy csak egy igazgatóit kaptam.

2014. jan. 31. 13:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod letenni?Vagy kibírni délutánig?Utolsó éved,3 hónap és vége.
2014. febr. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!