Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van bármi esélyem...

Szerintetek van bármi esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés

Első két helyre a Madách-ot írtam ( a két németes osztályt)

3. helyre a Szent Laci tömegkommunikációs szakát.

Az átlagom 4,7. tavaly matekból, fizikából, földrajzból és bioszból lettem 4-es, idén pedig a földrajzot feljavítottam 5-ösre , a kémiát meg lerontottam 4-esre (töriből 8.félévben dicséretes lettem, bár ez szerintem nem sokat számít...)

A felvételim borzalmas lett!

A magyarba a fogalmazásomat nagyon lepontozták... 43 pontos lett, a matekom pedig 27.. az összesen 70... ami szerintem elég kevés...

Szerintetek van esélyem bekerülni ennek a két iskolának valamelyikébe?

Előre is köszi a válaszokat! :)

14/L



2014. jan. 29. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, én némethaladós kilencedikes vagyok a Madáchban, ahol tavaly 192 ponttal hívtak be szóbelizni. Az neked bőven megvan:) A szóbeli sokat számít, de nem kell tartani tőle a tanárok nagyon kedvesek, megpróbálják oldani a feszültséget magyarul egy képről, meg magadról kell beszélni, németül meg adnak egy lapot, ahol mondat kezdéseket kell befejezni és ezek alapján választhatsz témát, hogy miről beszélsz és még egy németszöveget kell felolvasni, ha bármi kérdésed van, írj:)
2014. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!