Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptunba belépéskor kiirja,...

Neptunba belépéskor kiirja, hogy a párhuzamos belépések számának korlátozása miatt a korábbi munkamenetét töröltük. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Most már 10 perc után ki is lép Neptunról, eddig pedig 20 percig várt. Nem léptem be két helyről egyszerre, sőt ma csak délelőtt jelentkeztem be. Korlátozva lettem, vagy mindenkinél ez van? Milyen munkamenetemet törölhették? Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. jan. 29. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek korlátozzák, gondolom elkezdődött a tárgyfelvétel és emiatt, hogy ne legyél fenn feleslegesen sokáig az amúgy is leterhelt szerveren.


Szerintem itt a munkamenet csak anniyt jelent, hogy hol voltál amikor kiléptettél. És most nem jegyzi meg, hanem egyszerűen a kezdőlapra dob.

2014. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, megnyugodtam most :)
2014. jan. 29. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!