Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen eredménnyel mennyi...

Ilyen eredménnyel mennyi esélyem van arra, hogy felvesznek a Gundel Károly Véndéglátóipari és Idegenforgalmi Szakképző Iskolába?

Figyelt kérdés

felvételim 58 pontra sikerült (matek 18, magyar 40)

8. félévi átlagom 4,2 lett.

Mennyire nehéz bekerülni, mennyi esélyem van rá hogy felvesznek?



2014. jan. 29. 22:02
 1/7 A kérdező kommentje:
És a vendéglátós szakra szeretnék menni.
2014. jan. 29. 22:07
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak szakközepes osztályba jelentkeztél? Szerintem nem leszel a lisán az első 100-ban, sajnálom, hogy ezt kell mondanom. De fognak előtted kiratkozni elég sokan. Németes osztályba jobb esélyeid lennének, mert oda jóval kevesebb a jelentkező. Milyen nyelvet tanulsz?


Egy 'régi' Gundeles

2014. jan. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nehéz
2014. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem, tavaly a szakközépre a 171. jelentkezőt is még felvették, szóval akkor még van esélyem, ugye? :)
2014. jan. 30. 15:31
 5/7 anonim válasza:
Ez a felvételi most nehéz volt, szóval ez nem rossz eredmény, szerintem felvesznek :) Mindenképpen jelöld meg elsőnek, ha oda akarsz menni :)
2014. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, nekem a felvételim 61 pontos lett, félévim 4.5 , nem voltam benne az első százban mégis felvettek:)

Mostani gundeles

2014. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van már azóta ideiglenes lista?
2014. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!