Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZIE! Természetvédelmi mérnök!...

SZIE! Természetvédelmi mérnök! Mesélne valaki?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 12:26
 1/4 anonim válasza:
Bár még csak gólya vagyok, de igyekszem összefoglalni neked :) Szóval, először is, Gödöllő szuper város, gyönyörű parkkal, fákkal, a HÉV és vonatmegálló 5 percre van az egyetemtől. Maga az épület és környéke is nagyon szép, a campuson belül mindent megtalálsz (kolesz boltok, orvosi ügyelet...). A gólyatábor fantasztikus, ne hagyd ki semmiképpen, felejthetetlen lesz; a mi seniorjaink nagyon segítőkészek voltak mindenben, tényleg ott tudhatsz meg igazán mindent az itteni egyetemi létről. Az előadások többnyire érdekesek, bár most még inkább csak "alapozó" tárgyaink voltak. Arra készülj, hogy egy keveset latinul is kell tanulni (növény-, állatfajok, besorolásaik). Vannak könnyebb-nehezebb tárgyak, gyakorlatok, de összességében teljesíthetők, a tanárokkal sincs gond. Szabadidő: Zöld Klub, Klímairoda, kirándulások, bulizás szempontjából is bőven vannak lehetőségek, tehát én csak ajánlani tudom :)
2014. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugy tudom van biometria az elso felevben,az milyen,mit takar,milyen nehez? Ill lattam az orarendet,fent van neten,az a penteki gyakorlati nap az milyen?
2014. febr. 4. 22:49
 3/4 anonim válasza:
Biometrián valószínűségszámítást, szórást, becslést kell végezni meg különféle statisztikai próbákat, varianciaanalízist stb. Nem mondom, hogy könnyű, de meg lehet csinálni. A pénteki gyakorlati nap azt jelenti, hogy például talajtanból nem hetente van 1,5 óra gyakorlat tartva, hanem csak egy nap tömbösítve reggeltől délutánig.
2014. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szuper, csak ajánlani tudom.

A biometriától pedig nem kell félni, az arról szól, hogy élettudományi problémákat hogyan lehet matematikai nyelven megfogalmazni és kezelni.

2014. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!