Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki mond olyan rendészeti...

Valaki mond olyan rendészeti szakközép iskolát ahova nem kell nagy testi erő? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy csontkollekció. Sőt picit túlsúlyos vagyok. Rendőr szeretnék lenni. Tud valaki olyan iskolát ahol nem kell olyan feladatokat csinálni amilyet én 78kg-osan nem tudok?? Ez a kép az adyligeti rendészeti szakközép suliból van: [link] nem hinném(sőt biztosan nem) hogy én ilyeneket ilyen testsúllyal megtudnék csinálni.Mi legyen? Felejtsem el a rendőr szakmát? Igazából csak az ilyen mozgásos dolgoktól tartok, hogy szégyenbe esek mindenki elött hogy nem tudom megcsinálni a kívánt gyakorlatot. Normális válaszokat várnék! :)

2014. jan. 30. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rendőrnek tanulsz, akkor mindenképpen meg kell felelnek a fizikai felvételin. Ha nagyon fontos neked, és most nem menne, akkor menj el tanulni valami középsuliba, vagy gimibe. ! év alatt ha igazán fontos, akkor lazán fel tudod hozni a fizikai szinted.
2014. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bicskén, a Vajda János Gimn. és Szakk. be nem hinném hogy nagy testi erő kell. Van rendészeti tagozat, viszont számíts arra, hogyha szakad az eső, ti nem az órán fogtok ülni, hanem a pályán futni.
2014. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha rendőr akarsz lenni, a képen látott dolgot, és még sok mást kötelező teljesíteni. Ne ijedj meg tőle, edz rendszeresen, simán menni fog.

Más út nincs.

2014. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden rendészeti szakközépiskolában egységes a követelmény. Döntsd el, mennyire fontos ez neked. Ha biztosan ezt szeretnéd csinálni, akkor állj neki minél hamarabb felkészülni. Rendszeres sportolással formába tudod hozni magad, ez csak elszántság kérdése. Én is rendőrnek készülök, csak én az NKE-RTK-n. Régebben rendszeresen sportoltam, de most kb fél-egy év kimaradt. Karácsonykor kezdtem el készülni célirányosan az alkalmasságira és már most látszik a fejlődés. A függeszkedést hoznám példának. Amikor kezdtem, jó ha 5 másodpercig meg tudtam tartani magam. Most, kb 1 hónap elteltével sikerült megcsinálnom max pontra, vagyis 45 másodpercig bírtam (lány vagyok). Szóval minden sikerülhet, csak akarat és kitartás kell hozzá.

Ha nem fontos ennyire, akkor lehet, hogy jobb, ha elfelejted.

2014. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2014. febr. 1. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!