Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Tóth Árpád Gimnázi...

A debreceni Tóth Árpád Gimnáziumban a magyar-töri NYEK-es osztály jó választás volt? Most jelentkeztem oda, véleményeket kérnék, ugye nem fogom megbánni?

Figyelt kérdés

Sok a kiközösítés/beszólás/irigykedés/utálkozás? Közösség? Tanárok?:))) sok a protekciós?

Mert nekem nincs protekcióm, az én szüleim úgy vannak vele, hogy az ér valamit ha a saját tudásomra hagyatkozom, és nem pedig a protekcióra támaszkodom.

Egyébként hamar beintegrálódok egy közösségbe,tehát ez sztem nem lesz gond:)))



2014. febr. 1. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos jól fogod magad ott érezni
2014. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó lesz :-) A nagy fiam is oda jár,nagyon szereti,nem állunk épp túl jól anyagilag,de még sosem bántották miatta.Az osztályok elég vegyesek,vannak nagyon gazdag gyerekek és vannak ingyen könyvesek is.Szerintem a tehetségen és hozzáálláson múlik.Egyébként most inkább a Fazekas amelyik elitnek számít.........
2014. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Imádom a TÁGot és én is nyekes vagyok. Ne aggódj sok hülyeséget beszélnek az emberek, csak hogy járjon a szájuk. Nincs semmiféle negatív dolog itt, max annyi hogy az épület hatalmas és első héten sehova se találsz oda , de a tanárok segítenek és nem írnak be későnek szóval nyugi , király hely ;)
2014. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
NYEK B-s vagyok imádom a TÁGot de a magyar-töri NYEK-eseket utálom, szinte csak lány az egész osztály és olyan p*csa mind hogy hihetetlen. hát még jó hogy a B-be jelentkeztem, a NYEK magyar törisek F-esek. nem szeretem őket, de hátha idén jobb lesz a csapat az NYF-ből :D
2014. febr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Héhéhé ne bántsd az F-eseket , bár én C-s vagyok mi az AJTP-t nem szeretjük ... szerintem nem ismered az F-eseket :)
2014. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az AJTP-t sem bírom... azokat főleg nem :D
2014. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon túlpörgöd. :D
2014. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
F-es vagyok, írj nyugodtan privátot :D
2014. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erre a szakra mennyire nehez bejutni?Legyszi segitsetek!Nekem 2 negyesem volt, most hetedik evvegen..attol meg van eselyem?Ha a kozpontit megirom 80 pont felett, akkor meg bejuthatok??
2014. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!